Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Macbook Pro Kategori

Marka

Stok

Sırala

Bellek (Max GB)

Maksimum disk adedi

Satış Garanti Süresi (ay)

Bellek (Std GB)

İşlemci adedi (Std/Max)

Kasa Tipi

İşlemci Modeli

Sunucu tipi

EAN

Kablolama Ürünleri Ürünleri

Sıralama:

Kargo Bedava

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

DELL 407-10942 Transceiver, SFP+, 10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300m Reach
9,215.70TL
Kargo Bedava

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

DELL 407-BBOU Nw Transceiver SFP 10GbE SR 300m
7,082.41TL
Kargo Bedava

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

DELL 450-ADEZ RPS720 External Power Supply (for N15xx N20xx PC55xx PC70xx non-PoE) up
26,538.26TL

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

HUAWEI ANTDG0407A1NR Omni-directional Antenna,2400~2500MHz/5150~5850MHz,4dBi/7dBi
1,165.11TL
Kargo Bedava

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

HUAWEI S5732-H24S6Q S5732-H24S6Q (20*GE SFP ports,4*10GE SFP+ ports,6*40GE QSFP
97,854.44TL

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

HUAWEI SFP-1000BASET Electrical Transceiver SFP GE Electrical Interface Module 100m RJ45
3,727.79TL

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

HUAWEI SFP-10G-USR 10GBase-USR Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.1km,L
4,266.59TL

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

HUAWEI SFP-10G-CU5M-I SFP+ 10G High Speed Cable 5m SFP 20M
1,351.29TL

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

EXTRMNTWRK 10033 Power Cord 10A CEE 7/7 IEC320-C13
383.96TL
Kargo Bedava

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

EXTRMNTWRK 10305 10 Gigabit Ethernet SFP+ passive cable assembly 3m length.
5,461.17TL

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

EXTRMNTWRK 700512589 ERS3600 STACKING CABLE 1.0M
3,549.31TL
Kargo Bedava

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

DELL 770-BCQZ Network Rack Rail Dual Tray S4112
10,666.48TL

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
slot sitelericasino sitelerideneme bonusu veren siteleren iyi casino siteleri
X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.